Vi gjør kundene våre attraktive og relevante.

Det mest relevante du kan gjøre i dag er å få bærekraft til å skje. Innoventi bidrar med strategi, design og kommunikasjon.

Bærekraft handler om å gi mennesker som lever i dag best mulige liv. Uten å ta fra generasjonene etter oss det samme.

Siden 1987 har Innoventi kombinert kreativitet og strategi for å skape helhetlige løsninger. Vi bygger nettverk, vi tilegner oss ny kunnskap, og vi deler kompetanse.

Sammen med nasjonale og internasjonale kunder og partnere griper vi mulighetene som ligger i framtida.

Design

  • Webdesign
  • Interaksjonsdesign
  • Grafisk design
  • Visuelle identiteter
  • Magasindesign
  • Emballasjedesign

Strategi

  • Merkevarestrategi
  • Digital strategi
  • Designsprinter
  • Navneutvikling
  • Konseptutvikling
  • Brukerundersøkelser

Innhold

  • Tekst
  • Foto
  • Illustrasjon
  • Animasjon

Utvikling

  • Frontendutvikling
  • Backendutvikling
  • Søkemotoroptimalisering
  • Analyse og testing
Sidsel

Sidsel Pettersen

Daglig leder, prosjektleder og partner

913 51 071
sidsel@innoventi.no

Hilde

Hilde Pedersen

Art director AMG og partner

91 35 41 07
hilde@innoventi.no

Alex

Alexander Fjelldal

Senior grafisk designer AMG og partner

99 60 83 48
alexander@innoventi.no

Petter

Petter N. Toldnæs

Seniorrådgiver

922 11 995
petter@innoventi.no

Aiy

Ailinn Ytterdal

Grafisk designer

92 42 06 10
ailinn@innoventi.no

Kmh

Kristin Maria Huseby

Utvikler og partner

97 54 97 04
kristin@innoventi.no

Stå Le

Ståle Almenning

Strateg og partner

93 00 89 80
stale@innoventi.no