Bærekraftige merkevarer

Merkevarene som overlever fremtiden er bærekraftige. Kunder vil ha dem, investorer vet de lønner seg, myndighetene belønner dem. 

Vi jobber med kunder som ser at kravet om bærekraft er en stor mulighet til vekst. Med strategi og kreativitet hjelper vi kundene våre å bruke bærekraft til å vokse. 

Innoventi har eksistert siden 1987, og er i partnerskap med Futerra i London.


Design

  • Webdesign
  • Interaksjonsdesign
  • Grafisk design
  • Visuelle identiteter
  • Magasindesign
  • Emballasjedesign

Strategi

  • Merkevarestrategi
  • Digital strategi
  • Designsprinter
  • Navneutvikling
  • Konseptutvikling
  • Brukerundersøkelser

Innhold

  • Tekst
  • Foto
  • Illustrasjon
  • Animasjon

Utvikling

  • Frontendutvikling
  • Backendutvikling
  • Søkemotoroptimalisering
  • Analyse og testing
Sip 2

Sidsel Pettersen

Daglig leder, prosjektleder og partner

913 51 071
sidsel@innoventi.no

Hip

Hilde Pedersen

Art director, grafisk designer AMG og partner

91 35 41 07
hilde@innoventi.no

Alf

Alexander Fjelldal

Senior grafisk designer AMG og partner

99 60 83 48
alexander@innoventi.no

Petter N Toldnæs

Petter N. Toldnæs

Seniorrådgiver

922 11 995
petter@innoventi.no

Aiy

Ailinn Ytterdal

Grafisk designer

92 42 06 10
ailinn@innoventi.no

Kmh

Kristin Maria Huseby

Utvikler og partner

97 54 97 04
kristin@innoventi.no

Sta

Ståle Almenning

Strateg og partner

93 00 89 80
stale@innoventi.no

Pia Min

Pia Bjurstrøm

Tekstforfatter

41 24 08 80
pia@innoventi.no