Vi gjør kundene våre attraktive og relevante.

Det mest relevante du kan gjøre i dag er å få bærekraft til å skje. Innoventi bidrar med strategi, design og kommunikasjon.

Bærekraft handler om å gi mennesker som lever i dag best mulige liv. Uten å ta fra generasjonene etter oss det samme.

Siden 1987 har Innoventi kombinert kreativitet og strategi for å skape helhetlige løsninger. Vi bygger nettverk, vi tilegner oss ny kunnskap, og vi deler kompetanse.

Sammen med nasjonale og internasjonale kunder og partnere griper vi mulighetene som ligger i framtida.


Dette er noen av våre kunder


Sidsel

Sidsel Pettersen

Daglig leder, prosjektleder og partner

913 51 071
sidsel@innoventi.no

Hilde

Hilde Pedersen

Art director AMG og partner

91 35 41 07
hilde@innoventi.no

Alex

Alexander Fjelldal

Senior grafisk designer AMG og partner

99 60 83 48
alexander@innoventi.no

Ailinn

Ailinn Ytterdal

Grafisk designer og partner

92 42 06 10
ailinn@innoventi.no

Kmh

Kristin Maria Huseby

Utvikler og partner

97 54 97 04
kristin@innoventi.no

Stale

Ståle Almenning

Strateg og partner

93 00 89 80
stale@innoventi.no

Peder Innoventi Justert@450 352

Peder Tellefsdal

Senior kommunikasjonsrådgiver

906 76 368
peder@innoventi.no

Innoventi Andrew

Andrew Smith

Designer

464 22 014
andrew@innoventi.no